İstanbul Havalimanı Vip Transfer

İstanbul Havalimanı’na gidiyor ya da havalimanından geliyorsanız güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım transferi için 0533 694 60 78  çağrı merkezimizden bizi arayın.

Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya adresinizde http://viptransist.com yetkilisi sizi bekliyor olacaktır. İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz hizmetinizdedir.


Adresinizden Havaalanına ya da Havalimanından gitmek istediğiniz yere konforlu ve hesaplı bir transferle ulaştıralım sizi. İstanbul Havalimanı vip transfer hizmeti için 0533 694 60 78 den rezervasyon yapabilirsiniz.

Profesyonel sürücüler, rekabetçi fiyatlar, yüksek standartlarda transfer araçları ve kaliteli bir hizmet sizi bekliyor.
Standardı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz http://viptransist.com standartlarıyla gerçekleşecektir.


Tüm transfer ve turlarımız, İngilizce ve Arapça dil bilen rehberlerimiz ile birlikte deneyimli SRC belgeli şoförlerimiz tarafından “Kalite” misyonumuzu ön planda tutarak yapılmaktadır. VIP havalimanı transferleriniz için Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Caravelle minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.
Şirketimize ait D2 yetki belgesinin yanı sıra, koltuk sigortalarının olması karayolu kanununca zorunludur.

 

Ulaştırma bakanlığınca yapılan kontrollerde, belgesi olmayan rent a car araçlarıyla yapılan transferlerin tespitinde sizin ve misafirlerinizin içinde bulunduğu araçta cezai işlem uygulanmaktadır.


Hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için 7/24 çalışan transfer operasyonumuz, çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile gece gündüz çalışıyoruz.

Bir cevap yazın